POKYNY PRO ÚČASTNÍKY AKCE FortAkt 07 - 1/3
STÁHNOUT VE FORMÁTU .DOC × STÁHNOUT SMLOUVU S ÚČASTNÍKY

Projekt FortAkt 07, největší skupinový akt v zemi, se koná v neděli 5. srpna 2007 ve fortové pevnosti XVII v Olomouci-Křelově za každého počasí. Sraz účastníků, kteří se předem zaregistrovali, je při vstupu do areálu pevnosti od 9.00 do 9.30 hodin.

Fort XVII se nachází v obci Křelov-Břuchotín – při příjezdu do obce sledujte značení „FortAkt 07“. Parkování v okolí fortu bude zajištěno. Pro účastníky, kteří se na místo dopraví hromadnou dopravou, doporučujeme vystoupit na zastávce Křelov-Břuchotín,Křelov,náves a pokračovat několik minut pěšky dle značení. Dopravní instrukce sledujte ZDE, pokyny pro cestu hromadnou dopravou ZDE.

Při vstupu do areálu účastník podepíše Smlouvu o výkonu – licenční smlouvu. Vyzýváme všechny zájemce, aby si dokument předem nastudovali a na místě - po ověření totožnosti na základě platného dokladu - smlouvu jen podepsali. Focení se mohou zúčastnit muži i ženy starší osmnácti let, kteří nemají omezenou způsobilost k právním úkonům. Za účast na projektu nebo za výdaje s ní spojené, organizátoři neposkytují finanční odměnu.

Po podepsání smlouvy, která je podmínkou účasti na projektu, budou účastníci vpuštěni do areálu pevnosti, kde se mohou zdarma občerstvit na základě kuponů, které obdrží po registraci. Na odložení oděvu i cenností a přesunu do místa focení mají čas do 10.00 hod.

STRANA 1 × STRANA 2 × STRANA 3 × SMLOUVA S ÚČASTNÍKY

O projektu Aktuality o projektu Přihlášky Informace pro účastníky Informace pro novináře Místo: Fort XVII Olomouc-Křelov Partneři projektu Jan Saudek - externí odkaz Kontakt na organizátory English version